Kargo ve Taşıma Teslimat Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

EGO ELEKTRONİK GÜVENLİK OTOMASYON'un Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firmaları Yurtiçi Kargo’dur.

EGO ELEKTRONİK GÜVENLİK OTOMASYON gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. EGO ELEKTRONİK GÜVENLİK OTOMASYON müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep etmez.
Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 2-5 gündür.

Kargo bedellerinin belirlenmesi

Kargo bedelini belirleyen iki parametre vardır.
• Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı ve büyüklüğü. (Her bir ürünün veri tabanında kayıtlı olan ağırlığı ve büyüklüğü kullanılarak toplam ağırlık ve büyüklük sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
• Paketinizin teslim edileceği yer.
 

Teslimattan kaynaklanan problemler

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar EGO ELEKTRONİK GÜVENLİK OTOMASYON tarafından telafi edilir. (Yurtdışı Posta Servisi sigortasız gönderi yaptığı için bu teminat söz konusu değildir)

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda EGO ELEKTRONİK GÜVENLİK OTOMASYON’a bildirilmelidir. EGO ELEKTRONİK GÜVENLİK OTOMASYON en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda;


EGO ELEKTRONİK GÜVENLİK OTOMASYON

 Adresi: MEVDUDİ SOK. NO: 30 ŞERİFALİ-ÜMRANİYE-İSTANBUL

Telefonu: 0216 922 0216

E-mail: info@egoelektronik.com' dan

bize ulaşabilirsiniz.

whatsapp